Binance – Jak se zaregistrovat

Aktualizováno 9.3.2020

Binance je stabilní rychle rostoucí burza kryptoměn. Oblíbena je zejména proto, že má velmi nízké poplatky za transakce a umožňuje obchodovat s velkým množstvím kryptoměn. Tento článek Vás provede registrací a základním nastavení a zabezpečení účtu.

Přejdeme na stránky burzy Binance kliknutím ZDE (použitím tohoto odkazu získáte 10% slevu na poplatky). Otevře se Vám úvodní stránka a přejdeme rovnou k registraci. Registrace je zdarma, bez žádných skrytých poplatků nebo kliček. Prostředí je v angličtině. Nicméně, ovládání je velmi intuitivní. Takže, klikneme na odkaz REGISTER v pravém horním rohu na stránkách Binance. Díky odkazu z těchto stránek dostanete doživotně slevu 10% z tradeovacích poplatků.

Poznámka: Pokud již účet na Binance máte a přesto byste chtěli využít akci na nižší poplatky, jediná možnost je založit si účet nový a z původního účtu převést prostředky. Pokud jste denní trader, určitě si uvědomujete, že 10% udělá hodně.

Jakmile formulář odešlete, následuje test, zda neste robot. Myší chyťte posuvník, přejeďte doleva a trefte se na vyznačené místo. Pokud se netrefíte, nebo systém Vaše jednání nevyhodnotí, budete test opakovat znovu.

2. test, zda neste robot. Posuvníkem přejeďte doleva a trefte se na vyznačené místo.
2. test, zda neste robot. Posuvníkem přejeďte doleva a trefte se na vyznačené místo.

Následně Vám přijde potvrzující email, ve kterém kliknete na tlačítko VERIFY EMAIL. Tím potvrdíte registraci a Binance si ověří, že e-mail je opravu váš a máte do něj přístup. Nyní se můžete poprvé přihlásit. Budete zde pracovat s kryptoměnami, proto dbejte na maximální obezřetnost a bezpečnost.

 • Vždy se ujistětě, že stránka, na kterou přistupujete má tvar https://www.binance.com, abyste předešli případnému podvržení stránky (phishing – případný útočník Vám podvrhne stránku, která vypadá stejně, aby získal Vaše přihlašovací údaje).
 • Nikdy neinstalujte, žádné pluginy do prohlížeče, které se tváří, že patří k Binance.
 • Nikdy netelefonujte s někým, kdo se vydává za telefonickou podporu Binance
 • Nikdy nikomu nedávejte heslo, autentifikační kód k Google Authentication Code, SMS kód nebo Google Authentication Key. Včetně podpory Binance.
 • Nikdy neprovádějte transakce, nebo neposílejte peníze někomu, kdo se vydává, že je členem podpory Binance.

Po prvním úspěšném přihlášení na Vás vyskočí informační okno s výše uvedenými body, kde každý bod zaškrtnete. Bezpečnost je pro Binance na prvním místě. Následně si můžete nastavit dvoufázové ověřování během přihlášení (doporučuji nastavit), které zabezpečení ještě zvýší. Binance Vám to bude nabízet tímto oknem:

3. okno pro nastavení dvoufázového přihlašování
3. okno pro nastavení dvoufázového přihlašování

Dvoufázové ověřování není povinné, ale doporučujeme. Jedná se o dvojí ověření. První fáze je pomocí přihlašovacího jména a hesla, a druhá fáze je pomocí mobilu a mobilní aplikace Google Authenticator. Princip je podobný, jako byste se přhlašovali do internetového bankovnictví.

Nejprve si stáhneme a nainstalujeme aplikaci Google Authenticator.

Stáhnout Google Authenticator
Stáhnout Google Authenticator

Google Authenticator vždy v půlminutových intervalech generuje náhodné kódy. Vy musíte v daném intervalu kód přepsat z mobilu do služby (binance), která Vás o kód požádala. Nejlepší je si počkat na začátek intervalu, kdy se vygeneruje nový kód, a poté ho přepsat.

Krok 1: Stažení aplikace Google Authenticator
Krok 1: Stažení aplikace Google Authenticator

Klikneme tedy na Google Auth a dostaneme se k prvnímu kroku dvoufázového nastavení. Nejprve si stáhnete aplikaci Google Authenticator a nainstalujete do svého mobilu. Je i verze pro iPhone (nemám odzkoušeno). Jakmile máte hotovo, můžete přejít k dalšímu kroku kliknutím na tlačítko NEXT STEP.

Krok 2: Spárování dvoufázového kódu s mobilní aplikací Google Authenticator
Krok 2: Spárování dvoufázového kódu s mobilní aplikací Google Authenticator

Ve druhém kroku propojíte Binance s Google Authenticatorem. Zapněte si aplikaci a přidejte kód. Textový kód můžete ručně vepsat, nebo jednoduše naskenovat QR kód. Po spárování Vám aplikace začne v půlminutových intervalech generovat kódy.

Ve třetím kroku Vám Binance ještě jednou připomene, ať si dvoufázový kód pečlivě přepíšete a uschováte na bezpečném místě. Záloha kódu je extrémně důležitá! V případě, že ztratíte, nebo rozbijete telefon a nebudete mít přístup do Google Authenticatoru, neexistuje možnost, jak se do Binance přihlásit. Jediná možnost je kontaktovat podporu a doufat, že Vám pomohou. Dvoufázové ověřování se aktivuje hlavně z důvodu, aby se k Vašemu účtu nemohl přihlásit někdo jiný. Budete muset technické podpoře dokazovat, že jste to opravdu vy.

V posledním kroku pouze potvrdíte a aktivuje dvoufázové ověřování. Máte hotovo.

Můžete se zkusit odhlásit (vpravo nahoře Logout) a opětovně přihlásit (Login). Průběh bude následující:

 • Zadáte jméno a heslo
 • posuvníkem vyřešíte „puzzle“
 • zadáte dvoufázový kód z Google Authenticatorem

V následujícím článku si ukážeme jak nejrychleji a nejlevněji poslat peníze na burzu Binance, které rovnou směníme za Bitcoiny.

Nejedná se o investiční doporučení. Nejsem finanční poradce.

3 comments

 1. Dobrý den,

  jakou prosím máte s binance osobní zkušenost? Na netu jsem našel velmi negativní feedback, viz třeba https://www.trustpilot.com/review/binance.com kde uživatele udělili opravdu šílený rating. Na druhou stranu v porovnáních třeba https://finex.cz/recenze/binance/ nebo i jinde na českém netu je většinou volena jako nejlepší burza. Mohli byste mi prosím poradit, zda do toho jít či zvolit lepší alternativu, případně jakou podle vás? Považuji toto medium za seriozní a neovlivněné, čímž si nejsem jinde jistý.
  Díky moc.

  1. Zdravím, za mě určitě jedna z nejlepších burz. Z hlediska bezpečnosti jim věřím asi nejvíce. Oceňuji velké množství kryptoměn. Od začátku fungování mají nejnižší poplatky a prostředí je srozumitelné i pro začátečníky. Pokud s kryptem začínáte, začal bych zde. Přejít jinam můžete kdykoliv. Pro trade-ování nepotřebujete odesílat žádné své osobní údaje (kopii občanky apod.), hodně jiných burz to mají podmínkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *