Kryptoměny téměř zdarma

Svět kryptoměn bývá někdy zrádný a občas přemýšlíte, zda do něj vstoupit a investovat nějaké peníze. Peníze, o které v nejhorším scénáři můžete i přijít. Mj. je tohle hlavní pravidlo investora. Investuj pouze tolik peněz, o které jsi ochoten přijít. Zde se začátečníci pozastavují a rozhodují se. Existují však různé služby, které nabízejí kryptoměny téměř zdarma. Zpravidla zaplatíte jen svým časem.

Jednou z ověřených služeb je EarnCrypto, která nabízí velké množství kryptoměn za určité úkony. Např. opisování textů z obrázků, vypňování různých dotazníků apod. Kliknutím na odkaz se dostanete k registraci do EarnCrypto s přednastavenou kryptoměnou Ethereum. Na výběr je cca 80 kryptoměn. Po registraci si však můžete z nabídky vybrat kteroukoliv jinou. Vpodstatě se můžete kdykoliv překlikávat, a která bude ke konci následujícího dne aktivní, v té dostanete zaplaceno za úkony v předchozím dni.

K registraci Vám stačí si zvolit uživatelské jméno (username), email a zadat 2x heslo. Po úspěšné registraci si můžete okamžitě vybrat některou aktivitu.

Po přihlášení v záložce AKTIVITY vidíte veškeré příjmy a v jaké kryptoměně.

V záložce BALANCES / SET MAIN COIN můžete nastavovat kryptoměny, ve kterých chcete být odměněni a výši portfolia. Zajímavé je volit coiny, které mají nízkou cenu. Např. ADA, BAT, XRP, ETH apod.

V záložce EARN si můžete vybrat některou z nabízených aktivit. Osobně jsem si oblíbil Data Entry – opisování textů z obrázků. Ve volné chvilce můžete opsat pár textů a vždy ke konci dne, cca ve 21 hod. našeho času můžete očekávat odměnu.

Vyzkoušet můžete zde, registrace do EarnCrypto.

 

Nejedná se o investiční doporučení. Nejsem finanční poradce.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *